2. 10. 2017

Drazí přátelé, vzhledem, že jsme se zúčastnili soutěže, která probíhala v Praze, cítíme povinnost vás informovat o jejích výsledcích, které jsou nevalné. Myslíme si a výsledky to celkem potvrzují, že je tak trošku stylově vyhraněná. Nám ale přinesla nové a cenné zkušenosti, které se nám jistě budou hodit. Hodnotili bychom ji tedy ze své strany jako velmi povedenou, už jen tím, že nám na profilu https://www.musicmap.tv/interpret/eclipsis
přinesla slušnou návštěvnost a posun v počtu zobrazení na vyšší příčku nejsledovanějších kapel na stránkách Musicmap. Díky že jste s námi. Eclipsis

 

 


24. 7. 2017

Takže přinášíme záznam ze Skutečné ligy. Základní kolo pro nás proběhlo 10.7. a trvá zhruba do konce srpna. Takže jak píšeme níže, o výsledcích vás budeme teprve informovat. 

 

 

 

 

 

 


31. 5. 2017

Ahoj všem! Možná už jste si na našich stránkách a sociálních sítích všimli tohoto loga. Zaregistrovali jsme se totiž do soutěže Skutečná liga, kde kapely hrají před porotou a snaží se je zaujmout svou hudbou. My budeme hrát 10.7.2017 od 14:00. Soutěž bude mít několik kol. O dalších novinkách vás budeme včas informovat. Prosíme držte nám palce a metalu zdar!

 

 

 

 


11. 5. 2017

Vážení přátelé a kamarádi: omluvte nás prosím za naší větší NEaktivitu ať už na internetu nebo co se vystupování týče, ale nebojte se, neusnuli jsme na vavřínech! Celou dobu pracujeme hlavně na nových nahrávkách. Jde to trochu pomalu, ale prosíme vás o strpení!

 

TOPlist